Květen 2007

Info o mně

31. května 2007 v 20:31 | Tess |  Úvod
Tess
Věk : 14
Narození : 24.2.1993
Icq : 340 569 477
Skype : tessyk1
Oblíbené číslo : 3
Oblíbená barva : oranžová,žlutá,zelená
Oblíbené jídlo : pizza,kuře na paprice - těstoviny,zmrzlina,čokoláda,brambůrky,sladkosti... ;D
Oblíbené pití : coca - cola,pomerančový džus
O mně : Jsem tak nějak středně malá :) hubená,mám krátké,blond vlasy a modré oči.Baví mě plavání,běhání,tancování a chodím na dramaťák a společenské tancování... ;) Nenávidím nudu,miluju sladkosti,hudbu a Feeder!! :) Já žiju hudbou!!

Fotocomix - Grant : jak ji získat? :)

31. května 2007 v 20:21 | Tess |  Fotky
Grant : "Klucí,já mám zprávu!"
Taka : "Bože,a jakou?"
Grant : "Zamiloval jsem se!"
Mark : "Do tý hnědovlásky?Tak to máš smůlu,hochu,ta má kluka..."
Grant : "Cože?Ach jo,tak to mám fakt smůlu..."
Mark : "Ale neboj,ten vztah je na rozpadnutí."
Grant : "Fakt?Pak to ale znamená...Že bych mohl mít ještě šanci..."
Grant : "Ale jak se k ní dostat?"
Grant : "Už to mám!Změním účes!"
Grant : "No jasně,foto!Jen ať holka vidí,co pro ni udělám..."
Nový Grant : "Tak co na to říkáte?"
Taka : "Ježiši!Tys mě vylekal!Cos to se sebou udělal?"
Mark : "Náhodou,je to celkem dobrý,čéče!"
Grant : "No jo,ale co když to nezabere?Mohl bych jí třeba zazpívat..."
Grant na koncertě : "Ólalá!!Lásko jediná!!"
Grant : "Tady jsem!"
Po koncertě...Grant : "Jó,kluci,je moje!"
THE END... :)

Comfort In Sound

30. května 2007 v 20:31 | Tess |  Informace
Feeder - Comfort In SoundFeeder na sebe upoutali pozornost ihned po emisi prvního dílka "Polythene", které se stalo deskou roku 1997 v ostrovní mutaci časopisu Metal Hammer. Ani další nahrávky, "Yesterday Went To Soon" (1999) a "Echo Park" (2001), se nesetkaly s neúspěchem, naopak, oboje získaly ocenění stříbrná, resp. zlatá deska za prodej na britském trhu. Rok 2001 se zdál být nejlepším, nejokázalejším, nejvyvedenějším v dosavadní historii skupiny. A vlastně byl. Jenže krátce po Silvestru, konkrétně 7. ledna 2002, spáchal bubeník a zakladatel kapely John Lee sebevraždu. V tu ránu se fanoušci začali obávat o další pokračování Feeder, jejich strachování se ovšem ukázalo zbytečným - zbytek z tria, Grant Nicholas a Taka Hirose, se jali aplikovat nejlepší možnou rehabilitaci. Začali skládat, točit, nahrávat nové album.
"Comfort In Sound" je tím post-traumatickým počinem a první, co na něm "překvapí", je absence jakékoli sentimentality. Ostatně, následující řekl Grant týdeníku Kerrang!: "Toto je zcela nová kapitola v naší historii. Je pro nás strašně důležité, aby si to lidé uvědomili. Prosíme vás, buďte pozitivně naladěni, věřte nám, protože pokud byste to neudělali, bylo by pro nás hodně obtížné pokračovat." Mám za to, že jeho slova jasně dokazují snahu Feeder udělat za nepříjemnou vzpomínkou tlustou čáru...
...v té jim napomáhal mimo jiné Mark Richardson, člen již neexistujících Skunk Anansie, který se zhostil bicí soupravy. Jeho práce ale nijak výrazněji neovlivnila komplexní charakter a zvuk skupiny. Feeder zůstali věrní tomu, čím si získali respekt, tzn. kombinaci tvrdé hudby ("Hellium") a popového poklidu ("Just The Way I'm Feeling"), jemnému, ale určitě netradičnímu aranžmá ("Forget About Tomorrow"), mírně experimentálnímu zvuku ("Godzilla"). Co je oproti minulosti upozaděno, jsou výrazné melodie. Ne snad, že by Feeder byli dříve jakýmisi za kytary převlečenými Backstreet Boys, ale rozhodně patřila chytlavost do jejich nezpochybnitelného arsenálu. Tentokrát se musí posluchač více snažit, musí dát desce šanci promluvit k němu. Ta je totiž složitěji a záludněji komponovaná. Rozdíly mezi jednotlivými písněmi jsou místy vskutku výrazné, proto nelze "Comfort In Sound" odbýt jedním, maximálně dvěma poslechy.
To, co je největší devizou novinky Feeder, je však zároveň její slabinou. Skupina se zřejmě pokusila připravit vyzrálejší, náročnějšímu fanouškovi směřované album, ale jakoby tu a tam zapomínala na základní písničkářské kořeny. Především proto je druhá polovina desky (zvláště poslední tři skladby) nevýrazná, nepříliš melodická, utahaná a, bohužel, v podstatě nenápaditá. Možná to chtělo vydržet, nespěchat s novou deskou a ještě nějakou dobu s vydáním počkat.
Písničky : Just The way I'm Feeling,Come Back Around,Helium,Child In You,Comfort In Sound,Forget About Tomorrow,Summers Gone,Godzilla,Quick Fade,Love Pollution,Moonshine
Zdroj : www.musicserver.cz

O Grantovi zkráceně

29. května 2007 v 16:57 | Tess |  Grant Nicholas
Znamení : štír
Oblíbené jídlo : japonské
Oblíbený film : One Flew Over The Cuckoos Nest
Oblíbená kapela : The Eels
Jak by se popsal 3 slovama : plachý,intenzivní,náladový
Nejlepší rys : jeho ruce
Nejhorší rys : jeho obličej
S kým by se chtěl setkat : s presidentem Kennedym,ale ten už je mrtvý...
Hobby : umění,lyžování,rugby
Jeho nej rada : Nevěř tomu,co píše tisk!

Oznámení

28. května 2007 v 11:41 | Tess |  Malej fanklub... :)
Ahojky,mám tady jedno takový oznámení... :) Hrozně se mi líbí skupina Feeder,takže bych docela chtěla,aby se tady trochu proslavili,protože je tu skoro nikdo nezná....S kámoškama už plánujeme nálety do rádii a časopisů... ;) Jenže to asi stačit nebude a tak bych potřebovala pomoc od vás...Pls,kdybyste si třeba poslechli jejich písničky nebo se podívali na videoklipy a zkopírovali si tohle oznámení a dali si ho na svůj blog,byla bych fakt mooc ráda :) Jejich oficiální stránky jsou www.feederweb.com a já mám o nich taky jeden blog www.feedercentral.blog.cz Jsou vážně super,škoda,že tu nejsou známí...Takže díky moc za spolupráci!!! :)

Tess

Yesterday Went Too Soon

28. května 2007 v 11:28 | Tess |  Videoklipy

Fotky Feeder - mnou udělané video

27. května 2007 v 19:19 | Tess |  Různý videa
Tak tohle jsem stvořila na YouTube ze svejch zásob fotek...Snad se vám to bude líbit ;)

Frequency text

12. května 2007 v 12:06 | Tess |  Texty anglicky
Come on in
I hear your voice
Change the frequency
And make that choice
Constitution
Find new ground
You don't know
I think about you every day

You're lying awake on top of silver clouds
Sending Love back down

It's real love (x3)
Can't you feel it
Can't you breathe it in

Come on in
I hear you sing
All together
Different skin

Superstition
Prophecy
You don't know
I think about you every day

You're lying awake on top of silver clouds
You're sending love back down

It's real love (x3)
Can't you feel it
Can't you breathe it in

Real love (x7)

Info o Feeder

8. května 2007 v 17:52 | Tess |  Úvod
Feeder je tříčlená skupina se zpěvákem Grantem Nicholasem,basistou Takou Hirosem a bubeníkem Markem Richardsonem (dříve s Jonem Lee).Založil ji v roce 1992 Grant a jeho kamarád Jon,kterého potkal ve Walesu.Spolu se přestěhovali do Londýna a v roce 1995 našli basistu Taku.Brzy byli podepsaní do Echo label a tak se členové skupiny vzdali denních prací.Nejprve prorazili s albem "Yesterday Went Too Soon" ,ale ještě úspěšnější bylo "Echo Park",které se v roce 2001 vyšplhalo na paté místo v britských hudebních žebříčkách.7.ledna 2002 se však stala tragédie.Jon Lee si vzal život ve svém bytě v Maiami.O půl roku později Grant řekl : "Pokračujeme dál,protože si myslím,že by to tak Jon chtěl.Bylo by hloupé to teď vzdát." Pak se roku 2005 album "Pushing The Senses" dostalo dokonce na druhé místo britských žebříčků.Dokonce byli jako hosté na koncertech U2,REM,Coldplay,Red Hot Chili Peppers a The Rolling Stones.


Save Us

8. května 2007 v 10:12 | Tess |  Videoklipy

3 otázky pro Granta po Tsunami Relief Cardiff koncertě

8. května 2007 v 10:05 | Tess |  Rozhovory
Ahoj,Grante.Jaký byl dnešek?
Bylo to skvělý.Měli jsme opravdu dobrý den.Byla tam nádherná atmosféra a já jsem tak spokojený,že pozvedneme částku peněz pro oběti tsunami.
Proč se chceš zapojit?
Díval jsem se na zprávy a četl jsem si noviny.Nikdy jsem neměl kamarády,kteří by byli venku skutečně zraneni,přesto to ale ovlivnilo každého,celý národ.Jsem tak potěšený s odezvou lidí pro koncert.Měli dva týdny k zaprodání 60 000 lístků a opravdu je vyprodali,což je úžasné.Lidská vůle byla vážně tak dobrá a já přemýšlím,jak moc lidí to ovlivnilo.
Co máš v plánu dělat tohle léto?
Děláme festivaly.Začáteční cestu máme UK koncem února.Jedeme do Japonska a Austrálie...

Info o Grantovi

8. května 2007 v 9:52 | Tess |  Grant Nicholas
Grant Nicholas je zpěvák rockové skupiny Feeder... :) Narodil se ve Walesu v Newportu 12.listopadu 1967,ale vyrostl v Chepstownu.Vzdělával se ve škole v Monmouth.Poprvé veřejně vystupoval v 11 letech a získal 4 "O" úrovně,včetně 'A' umění.
Ve škole hrál na trubku a první jeho skupina,ve které hrál,byla Sweet Leaf (pojmenovaná po jedné písničce od Black Sabbath,kteří byli Grantovou oblíbenou skupinou v jeho "školských letech" :) ).Svoji první kytaru dostal od rodičů.
Po odchodu ze školy pracoval jako kurýr jízdních kol v Jižním Walesu a také hrál v několika skupinách,včetně Rain Dancer (jehož zvuk připomínal The Waterboys) a v Temper Temper.Ve Walesu potkal budoucího bubeníka Feeder,Jona Lee (který se v roce 2002 zavraždil).Jon se společně s Grantem přestěhoval do Londýna a pracoval tam jako zvukový technik.Grant se v Londýně učil,jak být dobrým textařem a utvořil Hum (brzy to přejmenovali na Reel,Real,potom Feeder) s Jonem a Takou.
Během zimní cesty roku 2005 bylo vystoupení v Brightonu zastaveno po pouhých šesti písničkách,když Grant náhle ztratil hlas.Později rozpoznali krční nákazu.
Grant má dlouhý čas partnerku a jejich první dítě,Hanna Sky Nicholas,se narodilo roku 2005.
Grantova krátkodobá přezdívka byla Spangle (cetka,flitr) a bubeník Mark Richardson (ten nahradil Jona Leeho) mu říká "G".
V 80 letech byl Grant ve skupině,nazývané "Multi - storey" a říkal si "Grantley".

Seven Days In The Sun

7. května 2007 v 21:46 | Tess |  Videoklipy
Tady se mi hrozně líbí ten zpěvák převlečenej za bezzubýho dědka... :D když jsem se na to dívala poprvý,tak jsem se pěkně nasmála,když jsem ho poznala... ;) (no,tak to je takovej malej dodatek,toho si nemuste všímat ;) :D)

Just A Day Live

7. května 2007 v 21:34 | Tess |  Různý videa

Nějaké fotky

6. května 2007 v 20:54 | Tess |  Grant Nicholas

Shatter

6. května 2007 v 18:46 | Tess |  Videoklipy

Fotky... :)

6. května 2007 v 18:37 | Tess |  Fotky

Piece By Piece text...

6. května 2007 v 14:27 | Tess |  Texty anglicky
Sitting on corner street
children playing at my feet
See the smiles on ice cream faces
Feel myself begin to sink
As the wind blows though my skin

Leaves me open to temptation

Cause nothing ever lasts forever
Were like flowers in this vase together

You and me it's pulling me down
Tearing me down piece by piece
And you cant see that it's like a disease
Killing me now it's so hard to breathe

Sucking back a cigarret
Thinking about new regrets
Trying to be someone youd like to be
Passing faces on the road
Where the hell can we still go
Leaves us open to temptation

Cause nothing ever lasts forever
Were like flowers in this vase together

You and me it's pulling me down
Tearing me down piece by piece
And you cant see that its like a disease
Killing me now it's so hard to breathe
It's so hard to breathe

But it's worth fighting for, it's still worth fighting for
It's worth fighting for

Cause nothing ever lasts forever
Were like flowers in this vase together, you....

You and me it's pulling me down
Tearing me down piece by piece
And you cant see that it's like a disease
It's killing me now it's so hard to breathe

You and me it's pulling me down
Tearing me down piece by piece
And you cant see that it's like a disease
Its killing me now it's so hard to breathe

Piece By Piece

6. května 2007 v 12:53 | Tess |  Videoklipy
Tadyto videjko je teda s Tokio Hotel,ale já ho sem dávám hlavně kvůli tý písničce,protože je absolutně bááječná :)