Info o Grantovi

8. května 2007 v 9:52 | Tess |  Grant Nicholas
Grant Nicholas je zpěvák rockové skupiny Feeder... :) Narodil se ve Walesu v Newportu 12.listopadu 1967,ale vyrostl v Chepstownu.Vzdělával se ve škole v Monmouth.Poprvé veřejně vystupoval v 11 letech a získal 4 "O" úrovně,včetně 'A' umění.
Ve škole hrál na trubku a první jeho skupina,ve které hrál,byla Sweet Leaf (pojmenovaná po jedné písničce od Black Sabbath,kteří byli Grantovou oblíbenou skupinou v jeho "školských letech" :) ).Svoji první kytaru dostal od rodičů.
Po odchodu ze školy pracoval jako kurýr jízdních kol v Jižním Walesu a také hrál v několika skupinách,včetně Rain Dancer (jehož zvuk připomínal The Waterboys) a v Temper Temper.Ve Walesu potkal budoucího bubeníka Feeder,Jona Lee (který se v roce 2002 zavraždil).Jon se společně s Grantem přestěhoval do Londýna a pracoval tam jako zvukový technik.Grant se v Londýně učil,jak být dobrým textařem a utvořil Hum (brzy to přejmenovali na Reel,Real,potom Feeder) s Jonem a Takou.
Během zimní cesty roku 2005 bylo vystoupení v Brightonu zastaveno po pouhých šesti písničkách,když Grant náhle ztratil hlas.Později rozpoznali krční nákazu.
Grant má dlouhý čas partnerku a jejich první dítě,Hanna Sky Nicholas,se narodilo roku 2005.
Grantova krátkodobá přezdívka byla Spangle (cetka,flitr) a bubeník Mark Richardson (ten nahradil Jona Leeho) mu říká "G".
V 80 letech byl Grant ve skupině,nazývané "Multi - storey" a říkal si "Grantley".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama