Velká soutěž!!

13. října 2007 v 13:05 |  Velká soutěž!!
Pozor!Pozor! xD Vymyslela jsem si takovou soutěž,která by mohla pomoct,aby se o Feeder dozvědělo zas víc lidí.. :) Bude tu pár úkolečků,za který budete dostávat bodíky,a když jich budete mít 50,dostanete jednu věc z nabídky :) Do komentářů mi vždycky napíšete,jaký úkol uděláte a já vám za to přičtu body.Rovnou se tím tak zapíšete do mého fanklubu,za což dostanete navíc 3body a vizitku (viz Smarta).Pak budete moci dělat tyhle různé úkolky,a až budete mít 50 bodů,budete si moci vybrat nějakou cenu.Takže k úkolům :
1)Za zapsání do mého fanklubu dostanete,jak už jsem říkala,3body
2)Jestliže o Feeder řeknete svým kamarádům nebo si dáte nějaký komentář k nim do statusu u ICQ nebo Skypu,můžete dostat 1bod
3)Pokud se kouknete na jejich web,dostanete 2body
4)Za juknutí na nějaké fotky nebo životopis a okomentování do Malého fanklubu(Vaše názory) můžete dostat 3body
5)Když si poslechnete nějakou jejich písničku nebo video z mého blogu a okomentujete ji taky ve Vašich názorech,dostanete 1bod
6)Pokud si dáte na svůj blog (kamkoli,třeba i na líbko) článek s jejich fotkou nebo videem,dostanete 6bodů. Připomínka: do komentářů mi k tomu rovnou napište,na jaký blog to dáváte
7)Pokud si na blog dáte nějaké jejich fotky nebo videa,dostanete 5bodů.Připomínka: taky mi napište,jaký blog
Ceny:
1)Diplom
2)Ikonka
3)Nějakou jinou cenu podle dohody
Ještě k tomu juknutí se na fotky a okomentování - za každý můj článek s fotkama,který si prohlédnete a okomentujete,dostanete 3body,takže pokud se kouknete na třeba 2 články s fotkama,dostanete 6bodů.
Pokud si poslechnete třeba 3 písničky a 2 videa a okomentujete je,dostanete 5bodů (3body za 3 písničky a 2 body za 2 videa).
Neplatí,že když si poslechnete jednu písničku dvakrát,tak za ni dostanete 2body.Vždycky mi do komentíků napište,jakou písničku jste si poslechli a co si o ní myslíte nebo na jaký video jste se jukli a co si o něm myslíte.. ;)
Až se přihlásíte a dostanete vizitku,do komentářů ke své vizitce pak budete psát,jaké písničky jste si poslechli nebo na jaké video jste se podívali a tam se vám taky budou přičítat ty body (u článku s vaší vizitkou).
Jinak 50bodama to nekončí,pokud už budete mít těch 50bodů a vyberete si nějakou cenu,tak se vám to vymaže a můžete jet znova do další 50 a dostat další cenu.
Já vím,asi je to dost nepřehledný,takže pokud něco nebudete chápat nebo vědět,napište mi pls do Připomínek k Velké soutěži.. ;) Takže se hlaště,hlašte a soutěžte!! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sd sd | 28. února 2008 v 18:56 | Reagovat

nic moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama