Červen 2008

ZMĚNA

18. června 2008 v 10:53 | Eclipse |  Informace
Ahojda
Jak jste si jistě všimli je změna desingu. Není úplná ještě něco málo budu chtít změnt hlavně záhlaví. Doufám, že Tess nevadí, že jsme poupravila několik málo věcí ;)
Tak doufám, že se vám zatím tento desing líbí... (později bude lepší).
Tak se mějte hezky pa
Eclipse

"Silent Cry" je tuuu!! x)

16. června 2008 v 14:39 | Tess |  Informace
Chacháá!! Dneska Feeder vydávají své nové CD "Silent Cry", na kterém uslyšíte songy jako "Miss You" nebo "We Are The People"!!! Já se na dnešek hrozně těšila a co vy, kteří máte taky rádi kapelu Feeder tak jako já?? Sice mám tohle CD už stáhlé, ale jakmile ho někde najdu, poběžím si ho i koupit, abych měla něco hmatatelného, u čeho si tak za 20-30 let řeknu: Tak tohle byla moje nejoblíbenější kapela.. Přestože už jsem o tomhle CD něco napsala, tady to ještě zopáknu:
Je možné, že ti, kteří tohle CD už slyšeli, nebo uslyší, se mnou nebudou souhlasit, ale já myslím, že se to kapele opravdu podařilo a už vím, proč si dali tak načas.... Navíc můžete tohle CD poslouchat pořád dokola a neoposlouchá se vám jen tak za krátkou dobu. Já to třeba poslouchám při dlouhé cestě, opalování nebo usínání, doporučuju!!!
Hodnocení:
starstarstarstarstar
5/5

Momentální návštěvnost...Snad bude růst!! :)

10. června 2008 v 20:14 | Tess |  Informace
TOPlist
Ok, tak právě dneska, kdy jsem začala na blogu pracovat s kámoškou Eclipse (Pájou) a odkdy tvoří tenhle blog 2 "redaktoři" :), jsem se koukla na počítadlo a zjišťuju, že máme přesně 1500 návštěvníků!! No, není to nic moc, vzhledem k tomu, že už mám tenhle blog asi rok, ale i tak jsme spokojené... :) Tak doufáme, že bude návštěvnost rychle stoupat a bude čím dál vyšší a vyšší!!A s tím nám pomůžete vy, tak šup sem a prohlídněte to tu odshora dolůů.... :D ;)
Díky za všechny komentíky, příspěvky nebo hlasy v anketách!! :)
Tess & Eclipse

FANCLUB

10. června 2008 v 19:59 FANCLUB
FANCLUB

OTHERS

10. června 2008 v 19:58 OTHERS
OSTATNÍ
o_O Fotky O_o
o_O Videoklipy O_o

FEEDER

10. června 2008 v 19:56 FEEDER
ČLENI
o_O Taka Hirose O_o

INFO

10. června 2008 v 19:53 INFO
INFO
o_O Úvod O_o
o_O Text AJ O_o
o_O Text CZ O_o
o_O Rozhovory O_o
o_O Z časopisů O_o
o_O Informace O_o