Říjen 2008

Grant o nehodě

29. října 2008 v 20:58 | Tess |  Informace
Na NME se objevil další článek o autonehodě, která se stala v pátek 24.října.

Když kapela cestovala přes noc svým tourbusem, řidič Colin Campbell prý zaregistroval kouř a plameny ze zadní části autobusu. Rychle vzbudil 13ti členou posádku autobusu, aby se evakuovali.

Frontman kapely Feeder, Grant Nicholas, řekl: "Je hrozivé přemýšlet nad tím, co se mohlo stát, prostě šokující. Nemůžeme snad ani dostatečně poděkovat Colinovi za jeho rychlou reakci, zachránil nám všem život. Taky bychom rádi poděkovali policii a hasičům a samozřejmě JD Sports za jejich velkorysost."

- JD Sports jim půjčil všechno oblečení, které nechali v autobuse.

Autonehoda

28. října 2008 v 15:09 | Tess |  Informace
Mám po dlouhé době, kdy jsem se o Feeder nic moc nedočetla, jednu hodně nepříjemnou zprávu. V pátek, 24.10. měli Feeder autonehodu, když se se svými tourbusy přesouvali z koncertu na další (Glasgow Barrowlands - Lincoln), naštěstí jsou ale všichni v pořádku. Pod článkem máte přiloženou fotku, kde jim explodoval autobus. Je to hodně ošklivý... :( Prý mají v čudu všechny přístroje a tak, ale hlavní je, že se nikdo nezranil. Takže jejich momentální turné zřejmě pokračuje, protože v Lincolnu hráli v neděli, 26.10.

Byla jsem ale docela v šoku, když jsem to četla na jejich anglickým fanklubu. Dííky bohu, že jsou naši Jedlíci v pořádku, protože bez nich bych to asi nepřežila. Jsou pro mě strašně důležití, jak oni, tak jejich hudba, je to vážně moje nejoblíbenější kapela a vím, že ji budu milovat ještě hooodně dlouho. Miluju zvuk jejich kytar, bubnů, Grantův hlas a vůbec, celý jejich skvělý styl. Jsou pro mě něco jako jeden ze smyslů života, jejich hudba mě nabíjí energií a optimismem, trpělivostí a vůbec, s jejich písničkami mě spojuje tolik vzpomínek.... Nechci to nijak zveličovat, nebo dramatizovat (i když to už asi dělám xD), ale prostě je vážně miluju. A hlavně, kdyby se jim něco stalo, už bych neměla žádnou šanci dostat se na jejich koncert a vidět je naživo. A na to si bohužel musím počkat ještě hodně dlouho.. :( Ale je to jeden z mých snů, takže si ho prostě musíím někdy splnit.. I kdybych za nima měla jet do tý podělaný Anglie.. :D

Jinak tady máte tu fotku, je to docela drsný, no... :(